Magosa Gece Hayatı mekanlar hakkında ön bilgi

Kıbrıs’ın liman kentlerinden birisi olan Magosa, gece hayatı ile oldukça ün salmış durumda. Barlar, publar ve gece kulüpleri şehir merkezine ortalama 5-10 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Kapalı bölge olan Maraş bölgesinin ününü duymayan kalmamıştır. Ayrıca Palm Beach Kumsalı güzelliği bakımından dillere destan bir Kıbrıs gece hayatı yapıdadır.

  • Antik Gece Kulübü Magosa : Gece kulübümüzün özellikle iç tasarımı ünlü iç mimarlar tarafından tasarlanmış olmaktadır ve mekânımıza adımınızı atmanızla kendinizi çok rahat ve bu eşsiz tasarımda büyülenmiş bulacaksınız. Bunun yanında ünlü DJ’ler ile gecenize eşlik edecek şarkılar çalınmaktadır.
  • Casablanca Gece Kulübü Magosa : Gece kulübümüzde birden fazla aktiviteler bulunmaktadır ve bu aktiviteler DJ eşliğinde gerçekleşmektedir. Dansçı kızlar direk şov gibi bazen de sürpriz aktiviteler eğlencelerini sizlere sunmaktayız.
  • Gold Night Gece Kulübü Magosa: Kıbrıs’ın eşsiz güzelliğiyle gündüzleri gezerken geceleri ise mekânımızda gecenizi eğlenceli bir şekilde geçirerek gününüzü mutlu bir şekilde bitirebilirsiniz. Birçok otellerle anlaşmamız bulunmasıyla otellerde konaklayan müşterilerimiz için servis bulunmaktadır.