Słońce w bramie 41, Wenus w 30

41/30: Kanał kolektywny abstrakcyjny – rozpoznania uczuć

W tym tygodniucHuman Design mamy do czynienia z bardzo dynamiczną falą energii, której tematem przewodnim jest  pożądanie. Pragnienie żeby coś przeżyć. Czegoś doświadczyć.  

Słońce, które jest w 41 bramie daje nam niesamowitą energię by po prostu być.  To brama będąca jednym z najgłębszych źródeł życia. Jest kodonem inicjującym. To jak rozrusznik w samochodzie, który zapala silnik. Miałam kiedyś malucha. Kiedy nawalał rozrusznik trzeba było użyć siły zewnętrznej aby go uruchomić. Nie mam pojęcia czy w dzisiejszych samochodach działa to tak samo…

Brama 41 to też niesamowicie potężna siła, która jest źródłem naszego procesu empirycznego. Naszego ludzkiego doświadczenia.

41/30 to kanał, w którym chodzi doświadczenie na najgłębszym poziomie. To nie jest jak wzór [energii logicznej], który mówi, że ten autobus może pomieścić 92 osoby, ale doświadczenie, jak to jest być w autobusie z 92 osobami. Możesz zdać sobie sprawę, że to dużo. To zbyt wiele osób, aby  maksymalnie wpuścić do tego autobusu. Teoretycznie wszyscy się tam zmieszczą, ale trzeba to poczuć. Trzeba mieć to doświadczenie, żeby wiedzieć jak to jest kiedy autobus jest wypełniony taką ilością ludzi. 

To rozpoznanie danego  doświadczenia niekoniecznie jest czymś, co jest natychmiastowe. Proces doświadczania polega na możliwości spojrzenia wstecz na to doświadczenie. Odczuwaniu go. Przeżywaniu go. Nie jest czymś teoretycznym. Nie jest czymś, co jest tylko wzorem. Chodzi tu o to, aby  czuć to doświadczenie, żyć tym, oddychać tym. To dynamika, która ukorzenia każdego z nas.

Jedną z istotnych rzeczy w zrozumieniu tej energii, jest to, jak kurczowo trzymamy się życia. Mamy mnóstwo historii  o ludziach, którzy przeszli przez okropne sytuacje i przeżyli i wciąż mają pragnienie życia. I to jest to pragnienie życia, które jest tutaj w bramie 41. To jest niesamowita moc.

Na podstawie (The Life Force – The Channels – an Investigation for Beginners)