יצירת אתר עשה זאת בעצמך מעולם לא הייתה קלה יותר. יש הרבה שירותים המאפשרים לך להירשם ולגרור ולשחרר את האתר שלך עבור העסק שלך במחיר זול מאוד. עם זאת, העובדה שחברת בניית אתרים לעסקים מקצועית תיצור עבורך את האתר שלך מספקת יתרונות משמעותיים שפרויקט עשה זאת בעצמך לא. להלן היתרונות של עיצוב אתר על ידי חברת אתרים מקצועית.

להגדיל הכנסה

בקיצור, אתר אינטרנט מעוצב ומרתק ימשוך יותר מבקרים ויעזור להמיר את אותם מבקרים ללידים. זה יוביל בהכרח לגידול בהכנסות, מה שבהחלט יועיל לחברה שלך! אם אתה רוצה לייצר יותר מכירות, השקעה עם בניית אתרים לעסקים לאתר אינטרנט מעוצב בצורה מקצועית היא צעד חכם.

תדמית

אם אתה רוצה לעלות על המתחרים שלך, אתה צריך אתר אינטרנט מתקדם. הוא צריך לשלב את מגמות העיצוב העדכניות ביותר ולהיות בעל עותק אתר משכנע ומרתק שמניע את הלקוחות הפוטנציאליים שלך לקריאה ספציפית לפעולה. זה יציב אותך לפני המתחרים ודורש ניסיון שיווקי שאין לרוב אנשי עשה זאת בעצמך.

צור רושם ראשוני חזק

אתרי חובבים יכולים להיראות מרושלים ויכולים לפגוע באמינות שלך מול לקוחות פוטנציאליים. קבלת מעצבים ומפתחים מקצועיים שירכיבו את אתר האינטרנט שלך יבטיח רושם ראשוני חזק ומשכנע.

דירוג טוב יותר בגוגל

אתר מעוצב בצורה גרועה או מיושן ישפיע לרעה על ביצועי דירוג מנוע החיפוש. גוגל מתייחסת ברצינות רבה להשקעה של החברה באתר שלה. לכן, אם אתה רוצה להישאר בראש הדירוג של מנועי החיפוש, אתה צריך להשקיע נכון באתר האינטרנט שלך. ודא שהוא מסמן את כל התיבות שגוגל אוהב לראות כדי לדרג גבוה.

צמצם את שיעור היציאה מדף הכניסה שלך

אם האתר שלך מעוצב בצורה מקצועית, סביר יותר שהמבקרים שלך יגיעו רחוק יותר. למעשה, סביר יותר שהם יעזבו לאחר צפייה בדף הבית. כאשר מבקר עוזב לאחר צפייה בדף בית הנקרא יציאה. מה שאנחנו רוצים באופן אידיאלי זה שהם יחקרו יותר לעומק מה יש לעסק שלך להציע. זה יכול לכלול הסתכלות על מקרי מקרים, המלצות, והשירותים השונים שיש לך. אנחנו רוצים לשמור על שיעור הנטישה נמוך ככל האפשר.

עקביות מותג

מעצב אתרים מנוסה או חברת עיצוב אתרים יבינו את הנכסים השונים של המותג שלך, כולל הלוגו, הגופנים והצבעים לבחירתך, והם יוכלו להשתמש בנכסים הללו בצורה הטובה ביותר באתר שלך כדי להציג את החברה שלך.

אתרי אינטרנט חובבים או עשה זאת בעצמך מכילים לרוב צבעים שאינם תואמים למותג הקיים, לצד לוגואים לא עקביים ומגוון אפשרויות גופנים שונות שאינן תואמות. כל זה מוביל לחוויית משתמש שלילית, משפיע לרעה על האמינות שלך, ויש סיכוי גבוה יותר לשלוח לך את הלידים האלה שכבר נמצאים באתר שלך.